Ostatnio przeglądane

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00zł Razem

Realizuj zamówienie

Obniżka! Wprowadzenie do Japońskiego Języka Migowego Zobacz większe

Wprowadzenie do Japońskiego Języka Migowego

Nowy produkt

NAKŁAD WYCZERPANY

Ta pionierska publikacja wprowadza czytelnika w kompletnie nieznaną w Polsce problematykę osób niepełnosprawnych w Japonii, a konkretnie osób głuchoniemych. Zawiera także ilustrowany mini-słowniczek Japońskiego Języka Migowego: kanę, liczebniki i podstawowe zwroty.

Więcej szczegółów

Ten produkt aktualnie jest niedostępny

25,00zł brutto

-1,90zł

26,90zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NAKŁAD WYCZERPANY

Wprowadzenie do Japońskiego Języka Migowego

"Młody badacz Japońskiego Języka Migowego napotyka nader często na zdziwienie ze strony innych ludzi, że język migowy nie jest jeden i wspólny dla wszystkich głuchoniemych na całym świecie. Nawet lingwistów czasem zaskakuje informacja, że w większości krajów współistnieje kilka systemów migowych lub miganych."
Pionierska publikacja Agnieszki Gorońskiej wprowadza czytelnika w kompletnie nieznaną w Polsce problematykę osób niepełnosprawnych w Japonii, a konkretnie osób głuchoniemych. Opisuje społeczność Głuchych w Japonii, historię prac nad japońskimi językami migowymi na tle analogicznych zabiegów na Zachodzie, porównuje je z językiem mówionym. Książka zawiera także ilustrowany mini-słowniczek Japońskiego Języka Migowego: kanę, liczebniki i podstawowe zwroty.