Promocje

  • Torii 15
    Torii 15

    15 numer magazynu Torii, a w nim...

    14,90zł 15,90zł

Ostatnio przeglądane

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00zł Razem

Realizuj zamówienie

Obniżka! Inspirująca i inspirowana - Popkultura japońska Zobacz większe

Inspirująca i inspirowana - Popkultura japońska

Nowy produkt

NAKŁAD WYCZERPANY - KSIĄŻKA DOSTĘPNA JAKO EBOOK

Publikacja będąca pokłosiem konferencji naukowej, która odbyła się w 2011 roku na UMK w Toruniu. Autorzy wskazują na różne dziedziny japońskiej popkultury, w których dostrzec można zagraniczne inspiracje. Przedstawiają również przypadki odwrotne i analizują, jaki wpływ może mieć ona na sztukę wysoką, nawyki konsumenckie czy stosunki międzynarodowe.

Więcej szczegółów

Ten produkt aktualnie jest niedostępny

29,90zł brutto

-2,60zł

32,50zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

NAKŁAD WYCZERPANY - KSIĄŻKA DOSTĘPNA JAKO EBOOK

"Inspirująca i inspirowana. Popkultura japońska" to publikacja będąca pokłosiem konferencji naukowej o tym samym tytule, która odbyła się w 2011 roku na UMK w Toruniu. Autorzy wskazują na różne dziedziny japońskiej kultury popularnej: filmu, komiksu, animacji, muzyki czy rewii, w których dostrzec można zagraniczne inspiracje. Przedstawiają również przypadki odwrotne, kiedy to japoński produkt kultury masowej posłużył jako kanwa dla interpretacji zachodniej. Analizują, jaki wpływ może mieć ona na sztukę „wysoką”, nawyki konsumenckie, a nawet stosunki międzynarodowe.

Biorąc pod uwagę zwiększające się w naszym kraju zainteresowanie kulturą Japonii, publikacja tego rodzaju na pewno znajdzie licznych czytelników, zarówno wśród młodszych, jak i starszych odbiorców, bowiem napisana jest przystępnie i dotyczy zjawisk znanych z codzienności bądź podobnych do tych z kręgu polskiej popkultury.
Dr hab. Violetta Wróblewska, Zakład Folklorystyki i Literatury Popularnej UMK

Produkty powiązane