Ostatnio przeglądane

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00zł Razem

Realizuj zamówienie

Obniżka! Go! - Kazuki Kaneshiro - PRZEDSPRZEDAŻ Zobacz większe

Go! - Kazuki Kaneshiro

Nowy produkt

PIERWSZA W POLSCE JAPOŃSKA POWIEŚĆ YOUNG ADULTS!

Licealista Sugihara jest Zainichi, potomkiem Koreańczyków, przedstawicielem dyskryminowanej w Japonii mniejszości narodowościowej.

Więcej szczegółów

39,90zł brutto

-5,00zł

44,90zł brutto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 44,90zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PIERWSZA W POLSCE JAPOŃSKA POWIEŚĆ YOUNG ADULTS!

Licealista Sugihara cieszy się opinią szkolnego zabijaki: na dwadzieścia trzy bójki, jakie stoczył, żadnej nie przegrał. Nikt jednak nie wie o tym, że pod pozą łobuza kryje się wrażliwy chłopak o gołębim sercu – i nikt nie może się dowiedzieć, bo inaczej jego codzienność byłaby nie do pozazdroszczenia. Sugihara jest bowiem Zainichi, potomkiem Koreańczyków, przedstawicielem japońskiej mniejszości narodowościowej, na każdym kroku dyskryminowanej i wiązanej ze światkiem przestępczym.
Pewnego dnia Sugihara spotyka miłość swojego życia, śliczną Sakurai. Para zakochuje się w sobie, lecz sielanka trwa tylko do czasu, gdy chłopak ujawnia przed dziewczyną swoje pochodzenie. Czy ten romans japońskich Romea i Julii ma jakiekolwiek szanse przetrwać?

Kazuki Kaneshiro jest japońskim pisarzem koreańskiego pochodzenia (Zainichi). Za powieść "Go", częściowo opartą na jego własnych doświadczeniach, otrzymał w 2000 roku prestiżową Nagrodę Naokiego.

Przekład z języka japońskiego: Mateusz Gwóźdź

Produkty powiązane