Ostatnio przeglądane

Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00zł Razem

Realizuj zamówienie

Kochankowie dawnej Japonii - Ebook Zobacz większe

Kochankowie dawnej Japonii - Ebook

Kochankowie dawnej Japonii - książka w formie elektronicznej (ebook - format pdf, epub lub mobi).

Zbiór przybliżający Czytelnikowi japońskie legendy i opowieści z dawnych czasów, w których motywem przewodnim są tytułowi kochankowie – małżonkowie, narzeczeni, wzdychający do siebie zakochani, ale i zazdrośni adoratorzy czy uwodzicielskie istoty nadprzyrodzone.

Więcej szczegółów

16,00zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

3. tom serii "Legendy Japonii"

 

Jest to kolejny w serii zbiór przybliżający Czytelnikowi japońskie legendy i opowieści z dawnych czasów. Tym razem motywem przewodnim są tytułowi kochankowie – małżonkowie, narzeczeni, wzdychający do siebie zakochani, ale i zazdrośni adoratorzy czy uwodzicielskie istoty nadprzyrodzone. Codzienność przeplata się tu ze zjawiskami nie z tej ziemi, wiodąc bohaterów czasem do szczęśliwego, lecz czasem też tragicznego finału.

SPIS TREŚCI
I. Wyprawa po miecz
II. Tragiczny los Kesy Gozen
III. Zjawa z latarni
IV. Powtórne narodziny Tamy
V. Dama z malowidła
VI. Urasato
VII.  Świątynia Tsubosaka. Historia wiary w Kannon, Objawienie Miłosierdzia
VIII. Lojalni aż po grób, czyli historia rodziny Sugawarów
IX. Jak Kinu wróciła z zaświatów
X. Miłość wśród kwitnących wiśni
XI. Świątynia nawiedzona przez jenota

EBOOK:

UWAGA! Po zaksięgowaniu wpłaty na adres e-mail podany przy zamówieniu zostanie wysłany mail z linkami do pobrania ebooka. Jeśli nie pojawi się w skrzynce odbiorczej w ciągu kilku minut od dokonania płatności (w przypadku płatności przez PayU), prosimy sprawdzić folder "Spam".

W przypadku zapłaty przelewem tradycyjnym wpłata musi zostać najpierw przez nas zaksięgowana aby możliwe było pobranie zakupionego ebooka. W przypadku płatności poprzez PayU wpłata jest księgowana natychmiast i od razu można przejść do pobierania ebooków.

Jeśli posiadają Państwo konto klienta w naszym sklepie, ebooki pobierać można także poprzez stronę kirin.pl/ebook, na której należy podać login i hasło takie same jak do konta w sklepie Kirin, z którego było wykonywane zamówienie.

Istnieje możliwość pobierania ebooków w trzech formatach:

• PDF - odczytywany przez większość urządzeń takich jak laptopy, tablety, telefony i smartfony wyposażone w odpowiednie aplikacje itp.,

• EPUB - odczytywane m.in. przez czytniki książek elektronicznych lub programy do odczytywania ebooków,

• MOBI - odczytywane m.in. przez czytniki Kindle.

 

Uwaga! W przypadku zakupu wyłącznie ebooków w sklepie Kirin, faktura za zakup jest dostępna po zaksięgowaniu wpłaty w dziale Moje zamówienia w panelu użytkownika - Moje konto.

Produkty powiązane